Şahtaş Tuğla

Tuğla dış cephe kaplamasında olduğu kadar iç mekân dekorasyonunda da tercih ediliyor. Evlerin çeşitli bölümlerinde, odalarda, salonda, giriş ve mutfaklarda duvarların bir bölümü veya tamamı tuğla ile kaplanarak mükemmel bir görsellik ortaya çıkmaktadır. İşyerlerinin, ofislerin, yazlıkların, kır evlerinin de dış ve iç cephelerinde tuğla kaplama ile farklılık yaratılmaktadır.

Cafe, restoran ve benzeri sosyal mekânlarda tuğla kaplama ile otantik bir ortam yaratılmakta ve mekânlar özgün bir kimlik kazanmaktadır. Mekânlarınıza en doğal ve estetik görünümü Şahtaş tuğla kazandırabilirsiniz. Cephe kaplamaları dışında zemin döşemelerinde de tuğla çeşitleriyle farklılık yaratabilirsiniz. İç mekân zeminlerinde, bahçe, balkon, teras, yürüyüş yolu gibi zeminlerde tuğla mükemmel bir estetik ve doğallık yaratmaktadır.

El yapımı tuğlaların sanayi tuğlalarından önemli bir farkı da çok daha zengin doku ve renk özelliklerine sahip olmasıdır. Böylece kullanıldığı alanlarda özgün bir görsellik yaratır. Tuğlalar her türlü hava şartlarına, darbelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Yüksek ısıya karşı da dayanıklıdır, renkleri solmaz. Şahtaş tuğla çeşitlerinden olan restorasyon tuğlaları da özellikle eski ve tarihin yapıların restorasyonunda çok tercih edilmekte, tarihi yapıların özelliklerini kaybetmeden yenilenmesini sağlamaktadır. Kaliteli, sağlam, dayanıklı, zengin renk ve doku özellikleri olan tuğla çeşitlerini Uğur Ticaret firmamızda bulabilirsiniz. El yapımı doğal tuğlalar fiyat olarak biraz daha pahalıdır. Ama sağladığı doğallık, estetik ve zarafet düşünüldüğünde bu fiyat farkı normal olmaktadır.