Kaplama Tuğlası

Dış cephelerin tuğla ile kaplanması yapılara bambaşka bir görünüm kazandırıyor. Daha doğal ve daha estetik yapılar şehirlerin atmosferini de değiştiriyor. Doğallığın giderek yok olduğu şehirler tuğla ile kaplanmış yapılar sayesinde tekrar doğallık kazanıyor. En eski ve en dayanıklı yapı malzemesi olan tuğla geçmişten günümüze her türlü yapıda kullanılmıştır. Kaplama tuğla doku ve renk özellikleriyle geleneksel tuğlalardan ayırt edilemeyen görünüme sahiptir. Beyazdan siyaha, kırmızı, pembe, sarı, mor, turuncu, kahverengi gibi farklı renk seçenekleri sunmaktadır. Dış cephe kaplaması yanında iç mekân duvarlarında da tuğla kullanılıyor ve dekorasyona güzel bir zenginlik kazandırılıyor.

Cephe kaplamasında kullanılan tuğlalar tamamen doğal malzemelerden yapılan çevre dostu ürünlerdir. Isıya ve her türlü hava şartlarına yüksek dayanıklılık gösterirler. Tuğla ile kaplanan duvarlarda ısı yalıtımı da sağlanmış olur, sağlıklı yaşam alanları oluşur. Su geçirmez, ısıya ve darbelere dayanıklı olması nedeniyle cephelerde uzun yıllar onarım ve bakım gerektirmeden kullanılır. Her yıl boya badana masraflarına neden olmaz. Bu yönüyle de cephe kaplamalarında ekonomik bir çözümdür.

Kaplama tuğla ev, apartman, yazlık, kır evi, cafe, restoran, otel, ofis, kamu binaları gibi her türlü mekânın cephe kaplamasında kullanılmaktadır. Aynı zamanda iç cephe duvarlarında da dekorasyon amaçlı tuğla kullanılır. Özellikle cafe, restoran gibi sosyal yaşam alanlarında otantik bir görünüm kazandırmasıyla çok tercih edilmektedir. Son yıllarda yapı sektöründe çok tercih edilen farklı renk ve doku özelliklerine sahip tuğlalar mekânlara özgün bir kimlik kazandırmaktadır. Tuğla ile kaplanan yapıların iç bölümlerinde de nem, rutubet, küf gibi rahatsız edici durumlar ortaya çıkmaz ve sağlıklı mekânlar oluşur.

Yeni yapılarda kolay ve pratik bir şekilde kaplama tuğla uygulanabilmektedir. Ama kullanılan eski yapılarınızı da tuğla kaplama ile yenileyebilir ve yapınıza bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Evinizin veya ofisinizin veya işyerinizin dekorasyonuna doğallık ve estetik kazandırabilirsiniz. Uğur Ticaret firmamızda ülkemizin en kaliteli tuğla çeşitlerini bulabilirsiniz. Farklı renk ve doku özelliklerine sahip tuğla çeşitleri uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Ayrıca uygulama hizmetleriyle de müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız. Tuğla kaplamayla yaratılan doğal ve estetik yaşam alanları size doğayla iç içe olduğunuz hissini yaşatacaktır.