Dekoratif Tuğla Kaplama

Eski çağlarda tuğla ve taş kaplama ile insanlar evlerini yaparlardı. Artık bu uygulamalar evleri ve kullandığımız diğer alanları süslemek amacıyla kullanılmaktadır. Antik, doğallık ve doğaya yakın olmak amacı ile uygulanan kaplamalar ile alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Doğal tuğla görünümüne sahip tuğla kaplama kalıplarla üretilmektedir.

Her yerde, her duvara uyum sağlayabilen tuğla kaplama kesilmesi ile kolaylıkla kısaltılabilmektedir. Kolaylıkla uygulanabilmektedir. Temizlenmesi de oldukça kolaydır. Sudan ve ısıdan etkilenmemektedir. İç ve dış cephelerde kullanımı bulunmaktadır. Isı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.
Doğayı seven insanların en çok tercihi olan tuğla kaplama uygulamaları Amerika ve Avrupa’da sıklıkla birçok alanda görülmektedir. Son zamanlarda ülkemizde de kullanımı artmıştır. Şık görünümü ve seçilen renklere göre alanlarınızın genişlemesini sağlayabilmektedir.

Dekoratif tuğlalar kullanıma hazır halde üretildiği için kaplama işlemi de kolaylıkla yapılır. Uzun ömürlüdür, yıllarca bakım gerektirmeden kullanılır. Temizliği için su ve fırça yeterlidir. Başka kimyasal temizlik maddeleri kullanmaya gerek kalmaz. Dekoratif tuğla kaplama sadece evlerin iç mekân dekorasyonlarında ve dış cephe kaplamalarında tercih edilmiyor. Artık ofislerde, cafe, restoran, bar gibi toplu eğlence ve dinlenme mekânlarında da tuğla kaplama tercih ediliyor ve mekânlarda özgün dekorasyonlar yaratılıyor. Oluşan otantik atmosfer bu tür mekânları daha çekici hale getiriyor.

Çok farklı doku ve renk özellikleri olan tuğla çeşitleri bulunuyor. En zengin dekoratif tuğla çeşidini ise Uğur Cephe Kaplama firmamızda bulabilirsiniz. Zengin çeşit, kaliteli ürün ve uygun fiyat arayanlar için firmamız en doğru adrestir. Ürün satışı yanında uygulama hizmeti de vermekteyiz. Projeleriniz için firmamızı arayarak mekânlarınızda arzu ettiğiniz doğal güzelliği yaratabilirsiniz.